Het Nederlandse danceduo 2 Brothers on the 4th Floor stopt na ruim drie decennia met optreden. Reden daarvoor is dat rapper D-Rock niet meer op het podium kan staan vanwege de ziekte van Parkinson.
Dat maakte het duo bekend in Carrie op vrijdag. D-Rock, echte naam René Philips en inmiddels 54 jaar oud, lijdt al sinds zijn 38e aan de ziekte. Vorig jaar maakte hij de diagnose pas bekend. In het programma zei hij dat zijn lichaam op is. „Normaal kon ik na een dag of twee wel weer bijkomen van de show, maar nu duurt dat echt een week.”
2 Brothers on the 4th Floor werd begin jaren negentig opgericht door twee broers op de vierde verdieping van een flat in Utrecht. Later kwamen daar D-Rock en Desray bij als gastartiesten. De vier vormden een duo dat verschillende grote internationale hits had.
Hits: never alone, Dreams (will come alive) Let me bee free, feel so good,Turn da music up, there s a key and more
komend week hoor je meer en zal aandacht hieraan worden besteedt.
FotO: D-Rock en Desray van 2 Brothers on the 4th Floor in 2015. © ANP / Anneke Janssen
Bron: De Telegraaf

